Ana sayfa

Dycon Cleantec Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili
Dycon Cleantec Co, Ltd .., aynı zamanda ISSA (Dünya Çapında Temizlik Endüstrisi Derneği) üyesi .Dycon bağımsız zemin geliştirme kapasitesi ile, Ar-Ge ve temizlik ekipmanları üreten, Çin'de zemin temizleyici kurutma makinesi için profesyonel bir üreticisidir. Biz de OEM ve ODM ürün geliştirme kabul ediyoruz.

Dycon, zemin süpürgesi kurutucusunun tasarlanması ve üretilmesine odaklanır, kaliteye dikkat edin. Tüm makineler kendi başımıza tasarlanır, metal şasi lazer tarafından kesilir, bu da yedek parçaların hassas ve yüksek değiştirilebilirliğini sağlar. Ürünlerimiz, dünya çapında stil ile senkronize uluslararası ana ürün avantajlarını emer. CE onaylı ürünlerimiz Amerika, Doğu Avrupa, Okyanusya, Güneydoğu Asya vb pazarlarda iyi bir üne sahiptir. Ve dünya çapında daha fazla müşteriye hizmet vermeyi umuyoruz.

Burada Dycon'da müşterinin menfaatlerini, müşterinin talebini merkez olarak görüyoruz, Dycon ile işbirliği yapıyoruz, iyi bir bölgesel koruma, kaliteli ürün, iyi hizmet alacaksınız, ayrıca sürekli bir ürün platformu geliştireceksiniz.

Dycon güven ortaktır, bayi ekibimize katılın, daha fazla elde edersiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Dycon Cleantec Co Ltd, ürün araştırma ve geliştirme, üretim ve satış, ISSA üyesi bir tam platform ile zemin temizleyici ve ilgili temizlik ekipmanları için bir profesyonel üreticisi.

Dycon, 2011 yılında 10 yılı aşkın sektör tecrübesi, temizlik pazarı tutkusu ve temizlik ürünleri tutkusuyla kurulmuştur. Ürün kalitesine sıkı sıkıya bağlı kalmak, iş kurallarına uymak, müşterilerin müşteri ilgilerini korumak, müşterilerin arzularını tamamlamalarına yardımcı olmak, şirketin iş felsefesidir.

biz ar-Ge ve temizlik ekipmanları imalatı, kendi seri ürün platformu ile ürün kalitesine dikkat, küçük siparişleri kabul, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri oluşturmak, güvenilir ürünler sunmak ve müşteriler için düşünceli hizmet sunmak için kararlıyız bölgesel pazarlama.

Şu anda, Dycon ürünleri CE standartlarına uygun, CE test onayı, bağımsız araştırma ve ürünlerin Amerika, Avustralya, Güneydoğu Asya, Doğu Avrupa, Hindistan ve tanınan ve kabul edilen diğer ülkelerde birçok müşteri kazandı, satış alanı genişliyor, Bölgenizdeki etkili satışları geliştirmenize ve tüm olası desteği sağlamanıza yardımcı olacağız.

Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd Dycon Cleantec Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Dycon

No. Çalışanları : 100~150

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dycon Cleantec Co.,Ltd Sertifikalar Çin Dycon Cleantec Co.,Ltd Sertifikalar